Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Kriminālās ekselences fonds

posted by macho 12-02-2018, 14:31


Man ar jāuzraksta pāris vārdi par filmu Kriminālās Ekselences Fonds. Kā jau es čatiņā rakstīju - tiem, kuriem filma nepatīk kopumā, nevajadzētu filmas skatīties vispār. Ir vairākas vietas, kur piesieties, tai skaitā pāris nesaprotami sižeta pavērsieni, bet nekas traks. Firma ir burvīga, turklāt redzēt viņu latviski ir papildus prieciņš. Ja es tādu redzētu angliski, man patiktu mazāk, bet tāpat ļoti patiktu, jo scenārijs ir uzrakstīts godam un ir galvenais iemesls, kāpēc filma ir kruta. Jā, man arī patika Māris Mičerevskis, viņš bija ļoti labs, bet viņam bija iespēja būt tik labam lieliskā dialoga dēļ. Filma man ik pa laikam atgādināja nedaudz Tarantino un Lubeni konkrētāk un kaut ko nedaudz no Gaja Ričija, bet sūds ar to visu, jo filma ir ar labām, oriģinālajām idejām un tas, ka viņa stilistiski kaut ko atgādina nav īpaši svarīgi, man tas galīgi netraucēja.

Interesantā kārtā izrādās, ka pat vienam no interneta huligāniem no Ceha šķiet, ka filmā ir par daudz lamuvārdu. Šeit es pieļauju divas iespējas - vai nu autors ir meitene, vai arī viņš ir apgrozījies tikai puslīdz pieklājīgu cilvēku klātbūtnē un nekad nav bijis nevienā būvnieku sanāksmē, vai līdzīgās situācijās, kur "bļeģ" tiek izmantots kā space taustiņš. Nevienā brīdī nešķita, ka lamuvārdi ir forsēti, vai lai mēģinātu uzlabot pussūdīgu joku turklāt bija vairāki tēli, kuri nelamājās vispār, kā dzīvē arī notiek. Ceha rakstītajā redzēju atkārtojamies gūto mācību skatoties filmas - filma ir jāskatās bez ekspektācijām, vai, ja tas nav iespējams, tad ir jāsagaida, ka filma būs sūds. Citādi sanāks, kā man - noskatījos veco Blade Runner pēc tam, kad biju lasījis internetā 5us gadus no vietas to, cik forša filma tā ir. Iespējams, ka tā nav otra sliktākā filma pasaulē aiz Jennifer's body, bet man tā šķiet - filma ir nenormāls sūds. Briesmīga aktierspēle, viduvējs storijs, bezsakarīgi sižeta pavērsieni un stulbas beigas. Un tā varētu nebūt, es varētu kļūdīties, bet tāpēc, ka es to filmu redzēju ar mega-ekspektācijām, man šķita viņa kā otra briesmīgākā filma ko es jebkad esmu redzējis. Trešā starp citu ir "Karalis Artūrs", kura man šķita forša pēc treilera noskatīšanās. Atkal ekspektāciju ietekme.

Tāpēc negaidiet neko no KEF, vai arī, ja citādāk nevariet, gaidiet, ka tā būs sūds. Anfisai viņa ne pārāk patika, Tom. kolēģi domāja, ka tā ir sūds - šīs divas lietas man palīdzēja un es varēju filmu izbaudīt. Ignorējiet to, ko es šeit rakstu, izņemot to, ka filmu ir vērts noskatīties - sagaidiet, ka mačo ir lohs un viņam ir loha viedoklis un viss būs labi.

P.S.
Nahaļavu sagadījās, ka uz seansu Splendid Palace bija atnākuši filmas veidotāji un aktieri un mums pēc filmas vēl bija Q&A sessions ar viņiem. To varbūt pie biļetes pirkšanas varēja iečekot, bet es nepamanīju, bija interesants pārsteigums.
Read comments (3)

Kas ir cīsiņā mīklā cīsiņā?
[ . ] 17.7 %
Tikai augstvērtīgi produkti
[ . ] 12.7 %
Kaķi
[ . ] 27.8 %
Tikai augstvērtīgi kaķi
[ . ] 8.9 %
Nagi, ragi un vecā āda
[ . ] 32.9 %
Antioksidants, konservants, stabilizētāji, daļēji hidrogenēti tauki, aromatizētājs, krāsviela, struktūras uzlabotājs un enzīmi
total votes: 79
Counter-Strike BLAST PRO @ Akropole

13. un 14. septembrī(piektdiena un sestdiena), t/c “Akropole” Apollo Kino - pirmo ...
GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)
Dārgie draugi,

Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kurā mēs domājam, ...
INSIDE ar testu
Es gribu geiming contentu latviski. Iespējams, ka tas nav vajadzīgs un, ka tas viss ir s...
HyperTown Riga EXPO - GIVEAWAY!

Čau, sen neesmu neko rakstījis, bet man te palūdza pastāstīt par vienu interesantu ...
Games vol1
Ik pa laikam ierakstīšu kādas spēles ir aktuālas uz doto brīdi. Es pēdējā laikā ...
Kriminālās ekselences fonds

Man ar jāuzraksta pāris vārdi par filmu Kriminālās Ekselences Fonds. Kā jau es ča...

Picture of the day
  comments (2)
  archive »
Currently online
Quote of the day
[7:29 PM]! KaPeIKa: Haha pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:29 PM]! KaPeIKa: pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:29 PM]! KaPeIKa: pazemo mani [7:29 PM]! KaPeIKa: izdoma jaunu iesauku man [7:30 PM]! KaPeIKa: centraale [7:30 PM]! KaPeIKa: pazemo mani izdoma jaunu iesauku man [7:30 PM] centraale: Labdien, Kapeika7777! Man ir prieks tevi redzēt šeit. Kā es tev varu palīdzēt? Uzdo jautājumu vai pastāsti man, kas tevi interesē!
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Sentry Fortress

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN